Nas випустить альбом «Magic 3» у п’ятницю
Легенда Нью-Йорку Nas вкотре хоче довести, що здатен видавати свіжий матеріал з максимальною продуктивністю. Не пройшло і двох місяців з релізу альбому «Magic 2», як Насір анонсував третю частину тейпу.
«Magic 3» завершить трилогію, розпочату у 2021-му, та стане останнім релізом у співпраці з продюсером Hit-Boy. Платівка стане шостим альбом Наса, який він записав із бітмейкером.
Реліз платівки вже цієї п’ятниці.
Читай також
Фестиваль Brave! Factory випустив афтермуві 2025
«Якщо ми воюємо не за культуру, то за що тоді воювати?».
Drake дропнув «ICEMAN». І ще два альбоми
Дрізі дісить зірок, відкриває нові імена та показує, що вміє працювати в різних жанрах.
Nord Division & «Генерал Черешня»
Продовжуємо знайомити вас з учасниками кемпу від ББС Трійки та ПБС Кракен.