Nas выпустил альбом “King’s Disease”
Легндарный представитель Нью-Йорка Nas выпустил двенадцатый по счёту студийный альбом “King’s Disease”.
В пластинке из 13 треков есть фиты с именитыми коллегами. Поучаствовали Big Sean, Anderson. Paak, Fivio Foreign, Lil Durk, Don Toliver и A$AP Ferg.
Весь альбом спродюсирован одним битмейкером — Hit-Boy, калифорнийским продюсером, подписантом лейбла Interscope Records.
Читай також
ЗАКОЛОТ БАТЛ: XL проти KILLKLIK
За два раунди емсі показали себе на канонічних грайм-інструменталах.
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.
Українці з мемфіс-фонк сцени: розповідаємо про найцікавіші імена
Ми зібрали десять імен, котрі регулярно випускають релізи із темним, басовим і моторошним саундом.