Nas та Hit-Boy випустили кліп «Michael & Quincy»
Легенда Нью-Йорку Nas презентував кліп на трек «Michael & Quincy», що увійшов до нової спільної платівки з Hit-Boy «King’s Disease III».
Цим треком артисти відсилаються до ще одного культового дуету в історії музики – Майкла Джексона та Квінсі Джонса. У максимально стильному кліпі, просоченому нью-йоркською атмосферою Насір згадує треки Джексона та залишає пасхалку із кадром місячної ходи.
Читай також
Фестиваль Brave! Factory випустив афтермуві 2025
«Якщо ми воюємо не за культуру, то за що тоді воювати?».
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».
Наш головний редактор – переможець премії «25 до 25: Молоді та зухвалі»
В списку переможців не так багато представників культури.