«Найздоровіший репер у грі» Larry June випустив альбом «Spaceships On The Blade»

Уродженець Сан-Франциско Larry June є одним з тих реперів, хто обрав максимально нетипове текстове наповнення своїх пісень. Слухаючи треки артиста не знаючи мови, ви точно вирішите, що це черговий кодеїновий трепчик із чіловим саундом, але як би це не було парадоксально – Larry пропагандує здоровий образ життя, спорт, вживання апельсинового соку замість ліну та називає себе «найздоровішим репером у грі».


Минулої п’ятниці артист презентував великий альбом «Spaceships On The Blade» з 20 треків. У платівці репер передає свій розмірений лайфстайл у сонячній Каліфорнії та хизується заможним життям. Гостями релізу стали 2 Chainz, Babyface Ray, Syd, DUCKWRTH, The Alchemist та Curren$y.

Окремо виділимо обкладику, на ній Larry June зображений поряд із машинами, і якщо подивитись на кавери інших релізів – на кожному теж є тачки, адже він великий фанат та колекціонер автомобілів. У руках June тримає пляшку соку, показуючи що здоровий образ життя одна з його головних цінностей.


«Мені здається, якщо ми зможемо зробити нормальним те, що інші речі теж круті, наприклад, пити апельсиновий сік, кататися на велосипеді, бути на вулиці у здоровому середовищі – це вже початок. Я не п’ю апельсиновий сік цілий день, але я даю людям привід поговорити про щось інше, окрім “випиймо таблетку” або “випиймо цей сироп”. Сходити в похід, щось інше – для мене, це важливіше! Приємно спокійно прогулятись, щоб очистити свій розум, розумієте? Включити хорошу музику, яка допоможе вам зміцнити психіку та впоратися з тими неприємностями, які підкидає вам життя» – сказав Larry June в інтерв’ю порталу EBONY