Microsoft Xbox запуститься в Україні

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму телеграм каналі виклав пост, в якому повідомив, що наш уряд співпрацюватиме з компанією Microsoft стосовно документування злочинів окупантів.

Окрім цього, в наших громадян з’являться українські акаунти, а новітні консолі Xbox будуть підтримувати українську мову. Міністр зустрівся із президентом Microsoft Бредом Смітом у Давосі – місті у Східній Швейцарії та домовився про допомогу цифровій індустрії України у післявоєнній відбудові.

«З Microsoft ми співпрацюємо вже давно, і вони активно підтримують Україну під час війни: стали однією з перших компаній, що на початку березня призупинила всі нові продажі продуктів і послуг у росії та надала безоплатні хмарні сервіси для України до кінця 2022 року» – написав Михайло Федоров у своєму каналі «FEDOROV».

Голова Microsoft теж прокоментував угоду: «Microsoft підтримував і буде підтримувати Україну далі». Також Федоров зазначив, що компанія Microsoft надала Україні цифрової підтримки на 242 мільйони доларів.

Геймери, вам теж треба радіти, бо ви зможете користуватися сервісом Xbox на операційній системі Windows. Тобто ігри будуть суміжні із вашим ПК, якщо ви маєте офіційний акаунт. Дата запуску сервісу в Україні поки що невідома.