Metro Boomin дав великий симфонічний концерт
Metro Boomin ексклюзивно з Red Bull та маестро Ентоні Парнтером дав великий симфонічний концерт у культовому Dolby Theatre в Лос-Анджелесі.
Під живий супровід Метро півтори години грав всі найкращі треки, до котрих доклав руку. Також він запросив Джона Ледженда, Swae Lee, NAV та Roisee, які доповнили і без того шедевральний івент лайвами.
Читай також
Feviane та goldy1love випустили кліп «біжи поки ще не пізно»
Ніжний R&B із мінімалістичним відео.
kissesfromeldar дропнув альбом «saturnkisses(fromeldar)»
У ньому репер вдається до вже звичних текстів про саморуйнування, депресію і розчарування у житті.
ЗАКОЛОТ БАТЛ: XL проти KILLKLIK
За два раунди емсі показали себе на канонічних грайм-інструменталах.