Lil Uzi Vert провів останні сім місяців в рехабі
У інтерв’ю журналу 032c Lil Uzi Vert розповів, що провів останні сім місяців у рехабі та перестав вживати наркотики.
Ось що він сказав:
«Мені пощастило, що в моєму житті є люди, які справді піклуються про мене і мій добробут. Зокрема, Дезіра Перез, яка допомогла мені потрапити в цю програму. Я не хотіла цього робити, але мені довелося. Зараз я можу сказати, що це був чудовий вчинок.
Я провів у реабілітаційному центрі сім місяців. Перші півтора місяця були важкими, але потім стало легко, бо люди там стали моєю сім’єю. Вони показали мені так багато різних виходів і способів впоратися з життям. Ми проводили багато групових бесід, багато писали на дошках. Я був упевнений, що це не спрацює, але, на диво, це досить ефективно».
Хронологія двох десятиліть: головні альбоми 10-х і 20-х
Розповідаємо про платівки та людей, які змінили жанр або вплинули на його розвиток.
Chudnyi випустив кліп «Не зважай»
Артист кладе сирий флоу з намірено байдужою подачею на атмосферний біт
ЗАКОЛОТ БАТЛ: XL проти KILLKLIK
За два раунди емсі показали себе на канонічних грайм-інструменталах.