Lil Uzi Vert провів останні сім місяців в рехабі
У інтерв’ю журналу 032c Lil Uzi Vert розповів, що провів останні сім місяців у рехабі та перестав вживати наркотики.
Ось що він сказав:
«Мені пощастило, що в моєму житті є люди, які справді піклуються про мене і мій добробут. Зокрема, Дезіра Перез, яка допомогла мені потрапити в цю програму. Я не хотіла цього робити, але мені довелося. Зараз я можу сказати, що це був чудовий вчинок.
Я провів у реабілітаційному центрі сім місяців. Перші півтора місяця були важкими, але потім стало легко, бо люди там стали моєю сім’єю. Вони показали мені так багато різних виходів і способів впоратися з життям. Ми проводили багато групових бесід, багато писали на дошках. Я був упевнений, що це не спрацює, але, на диво, це досить ефективно».
JAY-Z повернувся на сцену з першим за 5 років сольним шоу. Кого він задісив?
Лише місяць тому він розкритикував сучасну культуру біфів.
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».