Лайви, які ви могли пропустити на фестивалі «НА ЧАСІ»

Наша редакція відвідала благодійний івент «НА ЧАСІ», який пройшов цієї суботи у Києві.

На заході було кілька стейджів, де різні митці (від музикантів до художників) ділилися своєю творчістю.

Окремої уваги заслуговує DVIR STAGE, де під час dj-сету The Lazy Jesus виступили одразу кілька артистів. Когось ви вже знаєте, а хтось стане відкриттям. Розповідаємо про кожного.


XXV кадр


Цей козак вам вже добре знайомий. Репер залетів з нещодавно випущеними треками «А що на часі?» та «Ми з іншої сім‘ї», а також зачитав спільний трек з Кречетом «Сльози».
Oi FUSKАвтор одного з найцікавіших музичних відео воєнного часу виконав свій головний хіт «По кому подзвін» та кілька ще не опублікованих пісень. Хто був та бачив його хаотичні рухи під час виступу, той ніколи цього не забуде — енергії від Oi FUSK через край.
Chocollab & Badwor7h


Київський електронний продюсер, діджей та, від нещодавна, репер — він, як і Oi FUSK, є частиною формації GRVGRV і теж увірвався з експериментальним лайвом.

У Chocollab поки що лише один виданий трек під назвою «Procrastinator», який вийшов ще до війни російською, але скоро вийде версія українською. Сингл, до речі, зроблено у колабі з Badwor7h, що створив той самий бенгер зі словами «Слава Україні, Слава Нації і пиздец російській федерації». Ви його чули, навіть не сумнівайтесь.RUSIIICK


А ось цей хлопець став справжнім відкриттям лайн-апу. Зі слів артиста, це був його перший виступ, але було це дійсно яскраво. Блискавичний флоу під швидкісне електро. Та що тут казати — ось відео, ви все самі зрозумієте.

RUSIIICK є частиною спільноти SVYST. На сьогодні в нього поки що є лише два треки на SoundCloud. Ось їх і зацініть.

jockii druce


У своїй звичній манері репер роздав трохи треш-контенту, спочатку наваливши фристайл про те, як йому було хуйово зранку, а потім виконавши свій найвідоміший хіт «що ви браття» та інші треки.