Організатор баттлів «Король Заходу»: «В мене 2 500 000 боргів»

Перший та єдиний сезон баттлів «Король Заходу» закінчився минулого року, але учасники процесу згадують його до сих пір. Причина — зі сторінки проекту зникли всі відео, замість обкладинки з логотипом на ютубі з’явився кадр із гей-порно, а головний організатор Лука зник, не виплативши Капітану Смоллету (переможець сезону) гонорар. 

Сьогодні нам вдалося зв’язатись з Лукою, який декілька місяців був недосяжний і спитати що ж все таки сталось. 


Лука, що трапилось? 

Ми з партнерами більше не співпрацюємо. Розійшлися дуже болісно і всі борги по «Королю Заходу» та по іншим проектам які ми вели повісили на мене. В сумі це десь 2 500 000 гривень. По «Королю Заходу» в мене висяків десь на 65 000. 

З них 30 000 я винен Капітану Смоллету (призовий фонд був 50 000, 20 з яких я віддав) і ще повинен розрахуватись з командою.Серед реперів ходили різні чутки. Зокрема казали, що ти зник і називали тебе аферистом. Це так? 

Я не виходив ні з ким на зв’язок, бо перебував в депресії — було не до того. Одна проблема до іншої — це було дуже важко. 

А називати мене аферистом — це все рівно що називати Денді Зару репером. Мої партнери хотіли зробити мені погано і запустили слух. Я на це повівся і сталось так. Якщо на будь-яку пересічну людину повісити борг у 2 500 000, я сумніваюсь, що все з ним буде нормально і він за пару днів все закриє.

Аферистом можна назвати будь-кого, але я не відповідав людям, бо не було що їм сказати. Зараз ситуація змінилась? Чи плануєш знов взятись за батли? 

Так. Все потроху налагоджується. Я знаю, що робити, і сподіваюсь, що протягом року закрию всі питання в буду рухатись далі.  

Відновити проект я б хотів, але буде він виходити під новою назвою — «Кубок короля», щось таке. Я планую до кінця року закрити свої фінансові питання і потім займатись цим.