Конор Макгрегор повертається, а бренд Undefeated допомагає йому іграшками

Знаменитий ірландський боєць ММА цього вікенду повернеться в октагон після річної перерви (ви знаєте чому). На Конора чекає протистояння з американцем Дастіном Порьє.

Ця подія вже в топ-трендах всіх спортивних сайтів та блогів з роздумами «зможе/не зможе» (а якщо зможе, то в якому раунді). Давайте залишимо експертів з їх гаданнями на кофейній гущі і просто покажемо цікавий кейс: спеціально під цей бій каліфорнійська марка Undefeated випустила іграшки з Конором.

Тут не просто бажання зловити хайп — у бренда з сонячного Калі дійсно бійцівське коріння (певний час вони навіть підтримували боксерів), а сама його назва пішла від боксерського терміну «непереможений», «без поразок».

Що стосується самих фігурок ірландця, то вони строго лімітовані (600 юнітів) та зроблені в асоціації з брендом Kokies. Звичайно, що через рік вони будуть коштувати великих грошей (особливо, якщо Конор у суботу переможе).До речі, якщо ви любите круті історії і спорт – обов’язково подивіться відеопревю цього мегафайту. Мільйон процентів мотивації і драматичні моменти, яким позаздрять навіть режисери художніх фільмів.