Колишні атлети – зірки хіп-хопу

Хіп-хоп та спорт завжди були тісно пов’язані. Репери товаришують з зірками, відвідують матчі, вболівають за улюблені тіми та навіть присвячують їм свої треки. Окрім простого і у деяких зірок сьогодення майже вийшло. Історія відновлення баскетбольної кар’єри J. Cole надихнула згадати декілька таких кейсів.Master PМабуть, Master P — один з лідерів серед реперів-спортсменів за успіхами та рівнем підготовки. Вірні фанати знають, що він майже закріпився в найкращій баскетбольній лізі світу NBA й був у тренувальному таборі команд «Charlotte Hornets» і «Toronto Raptors».


NellyДо того, як Nelly почав домінувати у хіп-хопі 00-х, репер займався одразу двома видами спорту — він демонстрував свої скіли як на паркеті, так і на бейсбольному полі. Але все ж таки у бейсболі Nelly проявив себе краще: ще до успіху у музиці, артист грав у аматорській команді Сент-Луїса, став MVP матчу всіх зірок та потрапив до поля зору кількох клубів MLB, як перспективний гравець. В результаті любов до музики перемогла любов до бити та м’яча.
Rick RossВелетень Rick Ross точно не був би зайвим у будь-якій футбольній команді. Так, Росс грав у американський футбол за команду свого коледжу цілих два тижні. Після цього він покинув навчання, щоб стати тим, кого ми знаємо зараз.
50 CentПеред тим, як стати одним з ключових імен у хіп-хопі, Кертіс був боксером-аматором. Репер також брав участь у юнацьких Олімпійських іграх, але, все ж таки, спочатку обрав шлях драг-дилера, а згодом знов змінив професію, перетворившись на легенду свого реп-покоління.


GameСпортивна історія Game не до кінця правдива. За словами репера, у школі він займався баскетболом і згодом отримав стипендію коледжу штату Вашингтон. Однак кар’єра майбутнього емсі обірвалась, коли його вигнали з команди у першому семестрі за зберігання наркотиків.

Цікаво, що коледж Вашингтона заперечує зачислення такого студента, як Джейсон Тейлор (справжнє ім’я Game), так само, як і його участь у студентському чемпіонаті.