Koloah випустив новий альбом

Електронний музикант Koloah випустив новий альбом під назвою «Serenity», що перекладається як «Безтурботність». Усі гроші з продажу надійдуть до благодійного фонду «IT Військa».


Альбом складається з восьми треків. Платівка стала рефлексією на події, що відбуваються із рідною країною. У своєму інстаграмі артист виклав пост з описом своїх почуттів та причиною випустити реліз саме в цей час:

«24 лютого моє життя перевернулося на нічний кошмар, а тривога стала головним почуттям — вона переслідує нас куди б ми не їхали, та що б не робили. Після того як ракети стали долітати в місто і ворожі війська дійшли майже до центру, я взяв свого кота, дві футболки, кофту, ноутбук і поїхав з Києва.

Чи зможу я повернутися у рідне місто, чи буде Київ таким, яким я його пам’ятаю? Напевне лише в спогадах. Після поспішних зборів почалася подорож тривалістю майже 70 годин, поки я не дістався місця, де зміг осісти та спробувати знайти нову опору. Проте навіть тут долинають звуки сирен та чутно вибухи ракет. Зараз ніхто не може передбачити перебіг подій, важко зрозуміти, що буде через тиждень, ми не впевнені чи наступить завтра»