Koloah, Alex Pervukhin (Тиск), Zbaraski та SAXR в компіляції «Reload.today»

Чотири трека в абсолютно різних стилях, поєднані монологами, які можуть сприйматись як думкою окремої людини, так і цілої країни стали саундтреками до фотобуку про субкультурну еволюцію України. За продакшн відповідали відомі українські електронні саундпродюсери: Koloah, Alex Pervukhin (Тиск), Zbaraski та SAXR. 

Spotify/Youtube Music/Apple Music


Проєкт «Reload.today» від формації Some People – це фотобук, що розповідає історії окремих українських субкультурних змінотворців, креативних проєктів та творчих ком’юніті серед яких Антоніо Лукіч, Alina Pash, Bob Basset, Тімур Фактулін (Aerotim), don’t Take Fake, The Trouble Tribe та інші. Кожен з героїв книги є справжнім майстром своєї справи та вносить свій вклад в розвиток урбан-культури країни, яка пережила перезавантаження 7 років тому.

До книги відбирались надихаючі, цікаві та іноді божевільні історії “перезавантаження” від субкультурних героїв України. Також до фотобуку увійдуть п’ять розповідей, надісланих до редакції книги за формою на сайті проєкту


Some People: Instagram/Facebook

banner2