Kolo – репер, який семплить українську ретро-музику
У тік-тоці набирає популярність іноземний репер Kolo, який семплить українську ретро-музику у своїх треках.
Взагалі він вишукує цікаві семпли у музиці різних країн, але до української Kolo ставиться особливо тепло. «Якщо ви хочете зробити крутий реп-біт, семпліть українську музику», – говорить репер.
Наприклад, подивіться, як він створює біт на основі пісні «Хлопці-плотогони» Леоніда Затуловського і Тамари Севернюк.
@kolo.24 Ukraine delivers yet again!! 🇺🇦#producertok #kolo24 #raptok #ukraine #ukraine🇺🇦 #ukrainiantiktok #seratopartner #seratostudio #seratostems ♬ original sound – Kolo
Окрім відосів у тік-тоці, на 8 березня Kolo виклав сингл під назвою «Six Years», в якій засемплив пісню «Червона Рута» і перетворив її на чудовий біт а-ля для Jay-Z.
@kolo.24 Is this the best song you’ve heard this year 🤔? #producertok #kolo24 #raptok #beatmaker #rapbeats #ukraine🇺🇦 #ukrainiantiktok ♬ Six Years (Instrumental) – Kolo
Nord Division & «Генерал Черешня»
Продовжуємо знайомити вас з учасниками кемпу від ББС Трійки та ПБС Кракен.
bentezhne «Вирівняти»
Новачок демонструє свій стиль - меланхолійний хіп-хоп на стику з R&B.
Фестиваль Brave! Factory випустив афтермуві 2025
«Якщо ми воюємо не за культуру, то за що тоді воювати?».