Коллаба дня: Тиск х DJ Sacred з реміксом на трек Бішкек
Електронна формація ТИСК та DJ Sacred представили ремікс на трек Бішкек.
«Ця коллаба не могла не відбутись, бо для нас DJ Sacred – людина яка не дивлячись на свій ще юний вік змогла ввібрати канонічні основи харківського урбану і трансформувати їх в свіжий, самобутній звук. Европейські тури, Бойлер рум, публікації в світових ЗМІ – результат титанічної праці над своїм власним стилем яка велась роками. В результаті – наш головний концертний бенгер цього року заграв зовсім по-новому».
Читай також
Dofamin «LEMBERGMAN 2»
Він повернувся після півторарічної паузи.
S-TRUM та Oppi Mpanda «BAD BARS»
Харківський емсі підтвердужує намір зайняти вакантну нішу грайму українською.
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно