Kith та BMW створили першу повністю електричну модель i4 M50 2022
В рамках колаборації бренд Kith і BMW створили першу повністю електричну модель німецького автовиробника i4 M50 2022.

Модель i4 натхненна BMW 1602 Elektro 1972 року, котрою володіє творець бренду Kith Ронні Файг. Салон оздоблений верблюдячою шкірою, а на підголівники нанесли візерунок із монограмою Kith.

Всього буде випущено сім моделей авто, котрі виставлять на аукціон Sotheby’s 7 вересня. Символічно ціна стартуватиме з одного долару. Крім автомобіля, переможці отримають всі айтеми зі спільної колекції Kith і BMW.

Читай також
Nord Division & «Генерал Черешня»
Продовжуємо знайомити вас з учасниками кемпу від ББС Трійки та ПБС Кракен.
Фестиваль Brave! Factory випустив афтермуві 2025
«Якщо ми воюємо не за культуру, то за що тоді воювати?».
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.