Капітан Смоллетт випустив діс на Гоню

Переможець першого сезону львівського баттл-проекту «Король Заходу» Капітан Смоллетт випустив діс на Гоню. Це його відповідь на трек Гоні для першого раунда ПідБіт баттлу. Його артист присвятив свому сьогоднішньому опоненту.

Головні хайлайти: Капітан Смоллетт досі не отримав призові за перемогу в «Король Заходу», окрім Гоні дістається його напарнику по гурту Глава 94 Паліндрому, окремо описується інцидент з бійкою на фіналі «КЗ».

Всю історію Вадим Улановський розгорнуто прокоментував за нашим проханням:

«І хоч трек має однакову назву із темою відбіркового раунду на батлі Підбіт — це не заявка, та і час подачі треків вийшов. Я до останнього вагався чи йти на батл, але вирішив відмовитись, адже принципових суперників там для мене немає. З усіма, до кого я мав претензії, я вже відбатлив (принаймні Тур).

І потім мені надсилають відбірковий трек Гоні, який у другому парті вирішив мене задісити. Цього муву я не зрозумів, адже останній раз я про нього нельстиво висловився ще на відборі Короля Заходу в листопаді позаминулого року. Більше я його не чіпляв і ніяк не критикував, адже за роки моїх викликів його на батл мені тупо набридло. Я його викликав на Реп-Лігу Підбіт в далекому 2015 році, ви робили допис, що я його викликав на RapSoxBattle в 2018-ому, я його викликав на Король Заходу — людина постійно відмовлялася і я втратив до нього інтерес. А коли в мене справи пішли вгору, він раптово вирішив про мене згадати і снейкдісити.

Ми неодноразово пересікались у Львові на батлах, і жодних відкритих претензій в нього до мене не було. Якщо наприклад у Ритмовара (та сама людина з мечем) були до мене претензії, то ми ВЖИВУ спілкувались після відбору і багато спілкувались після інцеденту на фіналі — ми всі питання вирішили. Але на крису писати діси — це Гоніна фішка. Він перестав у мене викликати інтерес і я замовк, але він сам захотів достати зариту «сокиру війни».

Люди не знають дуже багато інфи з приводу Короля Заходу, і Гоня — не виключення. Якщо буде у когось бажання, то я розповім. Принаймні інсайд щодо того, що зі мною досі не розрахувались за перемогу у фіналі — це факт. Якщо я критикую людину за щось або висловлюю якісь думки — це факти і у мене є наочні підтвердження цим фактам.

Ну а фотографії — це як вишенька на торті за його слова про гейство, провінцію і хардкор.

Ігоре, вітаю з релізом кліпу! Ти молодець!»

Окрім дісу Смоллетт створив фейковий профіль Гоні в інстаграм. Там він виклав фотографії артиста, які навряд чи б з’явилися в справжньому профілі Гоні.