Kanye West презентував альбом “Donda” на 30-тисячну аудиторію в Атланті

Цієї ночі, в рамках концерта в Атланті, Каньє презентував новий альбом “Donda” на 30-тисячну аудиторію.

На стрімінгах реліз з’явиться сьогодні, але більша частина сюрпризів та загадок відкрилися перед слухачами під час живої презентації, яка транслювалася на Apple Music.

Відразу до найцікавішого: в “Donda” буде представлений фіт Каньє з Jay-Z. Продюсер Young Guru повідомив, що Шон Корі Картер записав свій парт в останню чергу – всього за кілька годин до прем’єри.

Треклист альбому виглядає так:
Варто відзначити, що в своєму парті Jay-Z натякнув на те, що варто чекати продовження спільного проєкту з Каньє. Їх спільний реліз “Watch the Throne” штурмував світ ще в 2011 році.Відомо про те, що презентацію несподівано відвідала і Кім Кардашьян. ЗМІ помітили, як вона разом з дітьми з’являлася на Mercedes-Benz Arena під час початку концерту.На відміну від звичних, енерегійних концертів Каньє – цей здавався більш м’яким. Під час всього шоу артист не сказав майже ні слова, в проміжках між треками слухачі аплодували в тиші.

А що по рекордам? Повна Mercedes-Benz Arena в Атланті заповнилася лише за два дні – тільки тоді, як Каньє оголосив про презентацію.

Серед інших гостей альбому виділяємо Lil Baby, Travis Scott, Playboi Cart та Roddy Ricch.

Пропустили трансляцію і вже хочете дізнатися, як буде звучати “Donda”? Подивіться відривки з лайвів, якими зараз лише і живе твіттер: