Каньє Вест показав проморолик YZY GAP у стилі GTA

У сторіс в інстаграмі Каньє Вест виклав проморолик колекції YZY Gap Engineered By Balenciaga, натхнений грою Grand Theft Auto.

На кадрах Ye представлений у якості ігрового персонажа, який приміряє різні образи з колекції. Дії гри відбуваються в Японії, де він гуляє містами Сіндзюку та Шібуя. До речі Каньє згадував Шібую у сумісному з André 3000 треці «Life of the Party».


Можливо, світ YZY Gap з проморолика – це сервер з модами у грі Grand Theft Auto V. Каньє Вест вже давно є фанатом серії: його додали в онлайн версію гри у ролі пасхального яйця, а хіт 2007 року «Flashing Lights» був у ротації внутрішньоігрового радіо The Beat 102.7 у Grand Theft Auto IV.

Також Вест планує відкрити магазини Yeezy Supply, де всі речі коштуватимуть 20 доларів. Хоч він і розірвав контракт із GAP, схоже лінійка YZY Gap Engineered By Balenciaga продовжить випускатися, в тому числі й окуляри YZY SHDZ, які носить сам Ye та його друзі зірки.

«Окуляри коштуватимуть 20 доларів і все в магазині Ye Suppy коштуватиме 20 доларів. Ми працюємо над тим, як зробити одяг безплатним. Тому, що життя безплатне» – сказав Ye в інтерв’ю Forbes.