“Каньє Вест”- два слова, що гарантують прибуток

Якщо вам здається, що Каньє Вест (так-так, нині його звуть Ye – ми знаємо) прилетів до нас з іншої планети, або перенісся з далекого майбутнього – нам здається так само. Не може звичайна людина перетворювати на золото (ні, давайте без метафор – на звичайне бабло) все, до чого доторкнеться.

Серйозно – за останній час новин про Каньє та цифри в 5 разів більше, ніж про Каньє та творчість (слід додати, що творчість від цього не падає в якості, що, знову ж таки, феномен). Треба заробити на релізі – будь ласка (декілька місяців хайпу з повітря, три презентації замість однієї, делюкс-версія релізу, плеєри…). Треба продати шмот – легко (YEEZY x GAP, Nike Air Yeezy, Kanye West x Louis Vuitton Don, Kanye West x Bape), треба позбутись зайвих активів – не питання. В чому секрет – ми не знаємо, просто констатуємо факт. Ось черговий доказ того, що YE – сучасний Мідас.

За інформацією TMZ Каньє продав свій автопарк місцевому дилеру Ford у штаті Вірджинія (недивно, адже раніше він виставив на продаж своє ранчо, нащо йому тепер тяжкі траки для бездоріжжя?). Дилер, в свою чергу, розумів, що до автівок доторкнувся сам Каньє, а одже їх ціна автоматично зростає до небес. Він залучив до співпраці аукціонний дім “Musser Bros. Auctions” і продав сім тачок за 434 780 тисяч доларів.

Сам аукціон зібрав більш ніж 137 тисяч переглядів зі всієї країни, а 2019 F-150 Raptor була продана за 86 900 тисяч доларів, що робить його найдорожчим Ford Raptor в історії, доводячи як працює ім’я репера.
Так, це чергова новина про Каньє та продажі, просто на її прикладі ми нагадуємо, що людство переживає час, коли продати дорожче, ніж це коштує, можна все, що завгодно. Треба лише бути Каньє Вестом багато працювати та мати талант хакнути хайп.