“Я кинув фєн, цигарки і колишню дівчину в один день” — 10 цитат з інтерв’ю Kalush

Сьогодні на ютубі вийшов новий епізод “Зе Інтерв’юер”, гостями якого став гурт Kalush.

Ми обрали 10 найцікавіших цитат з розмови Олега Псюка і Анатоліча. Повний випуск можна подивитися тут.Карантин

Немає концертів, хоча я дуже кайфую від них. Але я написав альбом за цей час. Навіть півтора.

Зараз працюю менеджером в нас на лейблі. Заробляю ще цим.Про наркотики

Багато чого спробував в житті, багато було бруду. Зараз я чистий, спригнув зі всього. Точно можу сказати, що якщо б я не збився – ти б зараз не цікавився брати в мене інтерв’ю.

Два роки я зовсім чистий, навіть не бухаю. Не бухаю два роки, деякі речі не роблю більше часу. Я кинув фєн, цигарки і колишню дівчину в один день.Як пишуться треки Kalush

Є декілька варіантів. Найпопулярніший: я заходжу на YouTube, беру будь-який пальоний біт і відразу починаю валити. Через те, що трек під пальоний біт – шукаємо бітмаря, який його перебиває в тій же тональності, настрої, швидкості bpm.

Тексти пишу в телефоні, в звичайних нотатках. Вмикаю навушники і просто пишу.Про флоу

Це мій двіж, який в мені вродився, на мою думку, чисто через скілл. Я написав дуже багато треків і кожен новий трек, як я відчуваю, стає кращим.«Багато хто не розуміє тексти Kalush»

В першу чергу, важлива музика. Якщо ти напишеш текст, який буде класний, але флоу просідатиме, то ніхто не буде його розбирати. Тоді краще писати вірші. Так, я в першу чергу думаю про флоу.«Слух» писали: «гурту Kalush нічого сказати»

Я вважаю, що це не зовсім компетентна людина писала. Ми говоримо про антипропаганду нездорового способу життя. Я внатурі маю що про це сказати. Можливо, людина, яка це писала, не знає, наскільки це актуально. Я знаю.Український реп – мертвий?

Реп в Україні – живий, при чому навіть дуже живий. Є тенденція, що його починають викупати. В мене мета – я маю доказати, що реп українською може звучати круто. Думаю, що я на правильному шляху.Про схожість з гуртом Гриби

Музика ж зовсім різна, не здається? Просто людям треба про щось говорити. Мене це взагалі не ображає, я слухав Гриби. Це нормальне порівняння.Рожева панама

Це не планувалося, як образ. Ми її купили на секунді для кліпу «Не маринуй» і вона мені так сподобалася, що я вирішив не знімати її взагалі. Ці панами не так просто вицепити.Про трек «Гори»

В нас вже був готовий цей трек і нам тупо не вистачало одного куплету. Родилася ідея покликати Альону, вона погодилася і ми разом це все записали.

Це трек про те, наскільки в нас красива країна. І трек, в якому взагалі не розповідається про анти пропаганду наркотиків.