logo logo

Kalush прокоментував резонансний рядок у треці «Батьківщина»

Kalush прокоментував резонансний рядок у треці «Батьківщина»

Kalush виклав допис з коментарем стосовно резонансного рядка у сумісному треці зі Skofka «Батьківщина» та вибачився перед аудиторією.

«У цьому рядку я заклав зовсім інший зміст, від того що ви почули. Я писав про ДІМ, а не про дівчину. ДІМ* би не дала, ДІМ* би не ВІДдала, тому що любить! Загалом, я мав на увазі: Воля – це дівчина яка любить свій ДІМ, свою Батьківщину, (трек цей же про неї, а не про дівчину) і цей ДІМ вона б не віддала “руским”», – пояснив артист.

Разом з тим трек залишається на стримінгових майданчиках, а кліп на YouTube.



Читай також