Joey Bada$$ «2000» – альбом, на який чекали п’ять років

Десять років тому Joey Bada$$ випустив дебютний мікстейп «1999». Сьогодні репер нарешті презентував довгоочікуваний альбом «2000», який став не тільки першим лонгплеєм репера за 5 років, а й свого роду продовженням та переосмисленням його першого релізу в кар’єрі «1999» 2012 року.


Якщо дебютник «1999» створював молодий та перспективний Joey, то нова платівка «2000» – це підсумок десятирічного шляху артиста.

В інтро альбому «The Baddest» Joey Bada$$ з неймовірною впевненістю ставить себе в один ряд з Кендріком Ламаром та Джей Коулом. Цією роботою репер справді довів, що він дійшов до статусу класика хіп-хоп культури 10-х і сперечатися з цим важко.


До релізу увійшло 14 треків в олдскульному звучанні, яке Joey Bada$$ вивів на новий рівень та показав, що первозданний саунд хіп-хопу буде жити завжди. Гостьові куплети на альбомі залишили Diddy, Westside Gunn, JID, Laryy June, Capella Gray та Chris Brown.

«Пані та панове, ваша людина містер Насір Джонс, з гордістю презентує вам Величного, ви знаєте його як Joey Bada$$» – це слова Nas в аутро треку «Cruise Control» і краще про цей альбом більше не скажеш.