Jockii Druce, OTOY, ТИСК, NKNKT: кого слухати на фестивалі «На Часі»
Вже завтра на Стрічкоткацькій фабриці (Нижньоюрківська, 31) відбудеться благодійний мистецький захід «На Часі».
Фестиваль об’єднає в собі концертні виступи, сучасне мистецтво, лекції, дискусії, діджей сети, мистецький ярмарок та ринок вуличного стилю.
Івент проходитиме на території десяти локацій. Хіп-хоп виступи відбудуться на сцені DVIR. В лайн-апі jockii druce, OTOY та представники київської школи НКНКТ & KALI REC. GANG. Закриватиме програму грайм крю ТИСК.
Також на сцені OTEL’ з‘являться молоді виконавці Tery, vioria, Кайдаш, Квіткіс, гурт МАРНИЙ та Straytones.
Квитки можна придбати тут. Подія почнеться 24.09 о 12:00.
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».
Наш головний редактор – переможець премії «25 до 25: Молоді та зухвалі»
В списку переможців не так багато представників культури.
Нове ім’я: North Posse
Продюсер родом із Макіївки, який працює в досить нішевому продюсерському жанрі треп/фонк ревайвал.