jockii druce – герой The Guardian

Видання The Guardian випустило велику статтю про jockii druce – автора треку «шо ви браття», що завірусився на початку повномасштабного вторгнення.


Стаття має назву «Стояти на своєму» і розповідає про культурні зміни в житті молоді і використання музики артиста, як засобу зв’язку українців один з одним.

Саме 22-річного jockii druce видання виділяє одним з голосів творення нової національної свідомості та культурного від’єднання від країни окупантів, адже своїми іронічними і легкими піснями він вправно розкидує хто є хто.

Артист розповів, що не бачить сенсу намагатися змінити свідомість росіян, бо їх державна пропагандистська машина занадто сильна. На питання чи слухатиме він російських виконавців jockii druce відповів, що до війни йому подобались деякі артисти з росії, але після початку вторгнення він більше їх не слухатиме.

«Чи став би я їх підтримувати? Ні. Але казати в обличчя, що вони бездарні або погані через війну, було б просто лицемірством. Така логіка підживлює російський наратив проти українців – що ми нацисти або ненависники. Справа не в тому, щоб давити інших, а в тому, щоб стояти на своєму» – сказав jockii druce в інтерв’ю.

Ми пильно слідкуємо за репером з моменту його появи і бажаємо, щоб стаття у відомому на весь світ виданні стала лише черговою сходинкою в його кар’єрі.Читай також: jockii druce дропнув відразу три нових треки на SoundCloud