Jack Harlow представив кліп «Denver»
Це дуже емоційна сповідь одного з головних фрешменів останніх років. У треці «Denver» він читає, що шалений успіх та гроші не зробили його щасливим.
А ще Джек говорить, що б надав перевагу опинитися в андеграунді і бути чесним, а ніж бути зіркою і ховати себе справжнього.
У фінальному куплеті, який він записав через два місяці після першого, він все ж говорить, що його час знову настав.
Ну і кліп правда красивий
Читай також
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.
Drake дропнув «ICEMAN». І ще два альбоми
Дрізі дісить зірок, відкриває нові імена та показує, що вміє працювати в різних жанрах.