Jack Harlow дропнув альбом «Come Home The Kids Miss You»

Одна з найяскравіших зірок хіп-хопу сьогодні це безперечно Jack Harlow. Увага до молодої суперзірки зі штату Кентуккі прикована вже другий рік і сьогодні він презентує свій другий студійний альбом «Come Home The Kids Miss You», який має закріпити репера у статусі артиста першого ешелону.


До випуску другого студійника Джек підходить у якості вже дорослого топа індустрії, заручившись підтримкою Джастіна Тімберлейка, Фаррелла Вільямса, Дрейка та Lil Wayne. На альбомі з 15 треків артист вкотре продемонстрував, що вміє читати реп, чіпляти приспівами та робити хіти, які ідеально підходять для вечірок. В результаті репер окупує топи чартів своїми синглами, як до релізу платівки, так і однозначно після.


Харизма та приваблива зовнішність репера робить свою справу і, здається, що Джек вже досяг вершини, але перш за все за його успіх буде говорити реп, а не поява у крутому костюмі на червоній доріжці та тусовки з Дрейком. Зараз ми спостерігаємо за розквітом мегазірки хіп-хопу і Jack Harlow величезними стрибками наближається до звання «найкращого білого у реп грі».


banner2