d1331, БетБіт, Jointjay, original dizzy «На роботу»
Original Dizzy продовжує свій шлях репера і випускає ще один трек.
В нашій постійній рубриці «Історія одного альбому» продовжуємо розповідати про релізи українських артистів. Цього разу на черзі гурт PVNCH з їх новим EP «SKOP». Далі пряма мова.
Коли альбом розпочався
ЕР розпочався в часи коли долар ще був до 30 і на кожній реперській двіжусі головною темою для розмов було: «Вирішення проблеми, чому український реп хуйовий і нікому не потрібний». Наші шляхи перетнулися на гулянці для «творчих особистостей”, що називалась «CollabClub». Artist Rescue є співорганізаторами даного дійства. Воно проходило в рамках фестивалю Atlas Weekend.
Саме там ми спіймали синергію і зрозуміли, що можемо спільно наробити гарного репу, який зніме з порядку денного питання про «хуйовість українського репу» і покаже, що самопал може бахнуть не гірше за продюсерську двіжуху.
«Наша синергія відбулася попри різні мови, якими ми розмовляли на той час, так як, були з полярних регіонів північ і південь. Та через жагу до створення гарного, якісного, дорослого репу» – говорить Brook (Artist Rescue)
Перша наша робота називалася «Переживем». Трек на злобу дня, бо вже тоді до українців доїбався COVID, а життя в Україні і так ніколи не було «ізі каткою”. Та саме ці всі випробування нас загартували так, що тепер весь світ «нервово курить в сторонці” і боїться, щоб ми не спалили кацапстан за два тижні. Трек дуже добре зайшов людям, адже кожен рядок резонував з слухачем + фірмовий, качовий саунд від Artist Rescue зробив свою справу. Актуальність треку не втратилась і по цей день, та ми досі впевнені, що не втратиться ще довго. Хтозна-як інші країни, а ми так точно переживем усе. Якщо хтось трохи шарить в історії, то ми вже це робили не раз.
Після релізу, стало зрозуміло, що треба добивать хоча б пачечку такого жирного музла. Так і з’явилася ідея для невеликого скопу треків.
«Ці»
Дуже сильно харив російський реп. Він апріорі був галімий, а зараз він дійшов апогею своєї хуйовості (особливо гостро це розуміють ті, хто виріс на американському репі). З початком повномасштабного вторгнення, це викупило більше людей. Ці тіпи прийшли сюди для того, щоб вибити це гівно з навушників Українців. Тому, що наші головорізи на фронті, так і ми на своїх позиціях валило ворогів.
Приспів запам’ятовується з першого разу і на довго заїдає в голові. Ударна партія (за яку відповідав Brook) змушує головешку гойдатися, а в живому виконанні доводить слова «хто не скаче – той москаль».
«Їбаш»
В українському репі не дуже заведено говорити про гроші чи їх наявність. Точніше прийнято говорити про їх відсутність. Це вже трохи задрало. Особливо напряжно коли таке говорять вже старші чувачки. Так, часи не легкі, але якщо ми тут і зараз, в саме цей момент історії, маємо це все робити, знач вищі сили впевнені, що саме ми це все вивеземо, а щоб вивезти треба їбашить по всім фронтам.
Всім важко, а тим хто сидить і ниє ще важче. Тому, якщо ти хочеш мати нормальні шмотки, тримать жопу в теплі, щоб діти були одягнені і ситі, а ще треба донатить на перемогу, то будь добрий бери і їбаш. Це єдина формула успіху як працює в усьому світі, а українці то розуміють як ніхто. Слова з бітом переплелися дуже органічно і мотивують рухати булками.
«Діскотека»
Рефлексія на часи коли з компанією вриваєшся на діскачі. У Варві гулянки і досі так проходять, що правда вже трішки в іншому антуражі, але загальна атмосфера зберігається від покоління до покоління. (Саня MONSTR) Це танці, показ мод, бійцівський клуб і все в одному місці та інколи навіть в один час. (Юра ZDRV)
Мінімалістичний біт з важкими 808-ми і трішки підвищеним BPM-ом, як для хлопців. Тема треку, яку запропонували пацани, дуже сподобалась. Я знаю звідки вони, і про що розповідають, по всій Україні таких діскотек мільйони. Тому знайде свого слухача сто пудово. (TEKA)
Трек трішки вибивається по темам які зараз резонують суспільству, але життя продовжується і скоро ми будемо святкувати перемогу, а там уже будуть нестися такі дискотеки, що ще світ не бачив!
«Алілуя2»
З самого початку, як придумався цей трек, він планувався у двох версіях. В першу чергу, хотілося показати наскільки сильно флоу і біт можуть впливати на загальне сприйняття треку. Ну і звичайно ж, показати нашу універсальність. Нам давно хотілось зробити щось мелодичне і світле і от тут і з’явилась така нагода.
Перший трек має агресивну енергетику, класичне звучання з притаманним нам шармом. Хоча сам посил позитивний. Друга версія мала стати повною протилежністю першої. Максимально радійний формат. Приємний саунд, м’яка подача і вокальні вставки. Все гармонічно переплелося один з одним і ми отримали напевно найпопсовіший наший трек, але за який ні грамини не соромно. Mikki Fingaz сказав, шо це «дорослий реп».
Продакшн
За всі біти на релізі відповідали Artist Rescue. Хлопці добре знаються на своїй справі, бо неодноразово співпрацювали як з українськими зірками, так і з закордонними. В їх здобутку співпраці з такими артистами як: Fivio Foreign, Yo Gutta, Labba Ranks, Alyona Alyona, Ярмак, XXV Кадр, ТОФ та багато інших. «Ми з Тьомою (Brook) домовились, що для цього проєкту ми будемо писати все з нуля і не використовувати старий матеріал. Бо хотіли поєднати наш стиль і стиль PVNCH» – говорить ТЕКА (Artist Rescue)
«Всі біти були створені під впливом західних музикантів і робилися від душі, те що по кайфу, а не те шо по трендах. Час створення ЕР випав на найтяжчі часи незалежної України, тому всі біти глибокі і темні, та водночас качові та мелодичні» – Brook (Artist Rescue).
Звук
Над релізом працювало троє людей. Спочатку все до купи склав GASLO з DAKAYAK (OTG). Потім своєї магії додав наш улюблений Тен і фіналізував це все Антон Flesh, додавши більше фарб звучанню.
Обкладинка
Над обкладинкою працювало двоє дуже талановитих дизайнерів – Maryan Ivasyk і Віктор Гупало. «Ідея обкладинки складається з двох частин: перша частина це саме слово скоп та його значення. Це сукупності всього в щось одне ціле.
Друга частина ідеї це створити щось в тому місці якому ти знаходишся і з того, шо в тебе є в тих умовах. Ціль була робити це вручну, клеїти та малювати. Ми хотіли використати мінімум комп’ютерної графіки. Ця обкладинка не тільки є в електронному вигляді, а також і в фізичному та висить у хлопців в барбершопі» – Maryan Ivasyk
За моушен відповідав наш молодий варвинський талант Roman Pashchenko (OTG).
Загальне
SKOP – давньоукраїнське слово, що означає купу, або скупчення чогось. От в нас і вийшло скупчення талановитих людей, що зробили скоп треків. Вони всі різні за звучанням, тому кожен знайде смаколик для себе.
SKOP створювався не дивлячись на пандемію, особисті проблеми та навіть війну.
«Цей ЕР для нас як символ досягнення своєї мети не дивлячись ні на що, це різні композиції, на різні теми, та об’єднані однією лінією – сучасного життя України і Українців» – Brook (Artist Rescue). Два треки з цього релізу вже добре збирають на платформах і ми впевнені, що решта треків дебело примножать ці цифри.
Реліз випущений на нашому лейблі OTG. Який ми скоро представимо широкому загалу. Далі більше!