Ice-T отримав зірку на Голлівудській алеї слави

Піонер гангста-репу та актор Ice-T отримав зірку на Алеї слави в Голлівуді. Про це стало відомо на наступний день після 65-річного ювілею репера.

Ice-T був засновником реп-метал гурту Body Count та знімався у стрічках «Нью-Джек-Сіті», «Рикошет», «Гра на виживання», серіалі «Закон і порядок» та багатьох інших картинах.


Магнум опусом репера є платівка «O.G Orirginal Gangster» 1991 року. Альбом посів 15 місце в хіт-параді Billboard 200 і 9 місце в чарті найкращих R&B/хіп-хоп альбомів. Також альбом увійшов до списку 100 найкращих реп-альбомів за версією The Source та книги «1001 альбом, який ви маєте почути перед смертю».


У розмові з Variety Ice-T розповів, що ніколи б не повірив, якби хтось сказав йому на початку кар’єри, що він отримає зірку: «Коли я почав записувати пісні, я прийшов у музичний бізнес не з думкою, що стану зіркою. Я просто хотів побачити, чи зможу я отримати фан-базу. Я не хотів бути найкращим репером. Я просто хотів бути згаданим серед великих: LL Cool J, Run-DMC», – сказав Ice-T.