Хто такий віртуальний репер FN Meka? Розповідаємо

Нещодавно лейбл Capitol Records підписав контракт з віртуальним репером FN Meka. Створив віртуального аватара лейбл Factory New, ексвокаліст панк-рок гурту E.Town Concrete Ентоні Мартіні, який був менеджером Tyga і Lil Dicky та 3D-дизайнер з Австралії Брендон Лі.

Музику та текст пісень для нього писав штучний інтелект, але виконує треки справжня людина. Проєкт FN Meka встиг набрати 10 мільйонів підписників у TikTok та записати колаборацію з «Florida Water» з Gunna та стримером Clix.


Вчора стало відомо, що лейбл Capitol Records підписав віртуального артиста на свій лейбл, а сьогодні контракт був розірваний. Річ у тім, що ця новина викликала шквал невдоволення у темношкірої спільноти активістів Industry Blackout, які обурились використанням n-word в одному з треків. Це пряма образа афроамериканського ком’юніті та нашої культури. Суміш огидних стереотипів, апропріації та нашої культури – написали у листі до керівництва лейблу представники організації.

Після цього лейбл Capitol Records вибачився та припинив співпрацю з проєктом FN Meka, а кар’єра віртуального репера, схоже, буде закінчена.