Hort покинув гурт PVNCH

Офіційно: Hort залишає гурт PVNCH.

Вчора ми розповідали про виступ колективу на польскому фестивалі «European Stadium of culture». На відео з того заходу помітно, що під час виступу гурту на сцені були лише Monstr та Здоровий.

Згодом з’явилася інформація, що Hort покинув гурт. Ми запитали про це інших учасників PVNCH і отримали підтверждення. Артист дійсно залишає колектив, та надалі планує займатися бітмейкінгом.

Детально про все це гурт розповість під час церемонії RAP.UA AWARDS 2020, яка відбудеться в онлайн-форматі 8 вересня, та буде транслюватися на Megogo Live. Посилання на трансляцію

Посмотреть эту публикацию в Instagram

8 вересня на каналі @megogolive_ua о 17.00, за підтримки @jagermeister_ua, відбудеться online фестиваль-премія Rap.ua Awards 2020 Оголошення переможців премії, фільм з головними героями урбан сцени, live виступи та телеміст-конференція з провідними українськими та іноземними змінотворцями між трьома містами: Києвом, Івано-Франківськом та Харковом. Live: НКНКТ, PVNCH, XXV кадр, OTOY, Dilla Dank, Keysee, Wavy Dem, C23. 🔔 Підпишись на трансляцию, щоб не пропустити! Посилання в профілі.

Публикация от rap.ua (@rap.ua)