Hit-Boy скинув кайдани лейбу і випустив трек «What’s The Deal?»
Колись саундпродюсер і репер Hit-Boy у юному віці підписав контракт з «Universal Music Publishing Group», що через деякий час стало великою проблемою для його подальшої кар’єри, адже лейбл довгі роки не давав творчої свободи та не дозволяв випускати ту музику, яку хотів сам автор.
Після релізу альбому «High-Class Wiggler» на початку літа Hit-Boy став незалежним артистом завдяки Jay-Z, який викупив його контракт, котрий сковував його останні 18 років. На честь цієї події він представив перший сингл в новому амплуа «What’s The Deal?» із щільним бітом у дусі звуку Детройту.
Харфанг випустив альбом «Джунглі Х»
За весь продакшн альбому відповідальний Євген Тріплов.
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».
Хронологія двох десятиліть: головні альбоми 10-х і 20-х
Розповідаємо про платівки та людей, які змінили жанр або вплинули на його розвиток.