Гурт ТИСК презентував першу частину дебютного альбому – ЕР «AFTER»

Електронна формація ТИСК, заснована вихідцями з двох полярних регіонів України  – власником вінілового лейблу Laconica – Алєксом Первухіним (Львів) та учасником субкультурного комьюніті Some People – Антоном Назарко (Харків) презентувала дебютний EP під назвою «AFTER».


ТИСК переосмислює британський електронний саунд, помножуючи його на прив’язки до культурного коду української електронної сцени та речитатив. Свій саунд артисти називають «плавильним котлом», в якому змішані грайм, брейкс, електро і геррідж.

Артисти вирішили розбити свій перший реліз на дві частини – «AFTER» і «BEFORE». До альбому «АFTER» увійшло 5 треків, що були написані після початку повномасштабної війни про всі ці події, про людину в війні, її повсякденне життя, пошуки сенсів та причин для самого життя в складні часи.


«На обкладинку обох частин альбому ми помістили фото Палацу Праці в Харкові, до і після влучання в нього ракети. Це знакове місце для Тиску. Там, у приміщенні нашого стрітвір-хабу Sneaker Mate була розташована студія, де писалась багато пісень з альбому, наш перший кліп починався саме з цього місця, де на його зйомках був і перший лайв нашого крю. Впевнені, що Палац Праці, крім минулого та теперішнього буде з нами і в майбутньому. Впевнені, що там ще буде Тиск. Вистоїм!» –  діляться учасники гурту.