Історія гурту LEZO та нового EP «Рептроспектива»

Нещодавно на SoundCloud з`явився EP “Рептроспектива” від колишніх учасників гурту LEZO. Ми вирішили детальніше дізнатись про історію гурту і про саму збірку від Денні Дельта та Roxtedy, які є учасниками LEZO.— Що можете розповісти про гурт LEZO? Хто входив до складу?

Roxtedy: Якщо тебе цікавлять початки гурту, то, думаю, це був 2006 рік. Ціле місто (Нововолинськ) хворіло репом, гуртів було, мабуть, з 20, весь час створювались нові, розпадались старі, регулярно відбувалися якісь двіжі, батли, брейк на головній площі і таке інше. LEZO не стало винятком і утворилось після розпаду інших гуртів. В першу «тусовку» входило десь 8 чоловік, але в остаточному «відсіюванні» лишилось четверо: Денис (Дельта), Сашка (а.к.а. Сторож), я (Roxtedy) і Тарік (просто Тарік).— Як довго гурт функціонував і що випустив?Roxtedy: З перших місяців записувались якісь «демки»: як потрекові, так і цілі диски. Друкувались на звичайному принтері обкладинки і роздавались знайомим. До речі, від самого початку я займався бітлом, починаючи з Fruity Loops 3 i до сьогодні.

В році 2007, здається, ми познайомились із Сьомим, а потім і з Альфом (обидва з Луцька), в якого вже на той момент була студія (парочка моніторів, звукова карта і мікро), яку він розташував у себе в залі, де ми і записали реліз «Гострослови». Була шикарна, як на той момент, презентація (за що особлива подяка Альфу), були виїзні двіжухи (Чернівці, Львів, Новояворівськ, Київ і т.д.)

Денні Дельта: Але якби не талант Roxtedy, якби не всі ці круті біти — ми би не реалізувалися. Про LEZO почули виключно завдяки одній людині, факт.— В описі “Рептроспективи” ви вказали наступне: «Рептроспектива» — це треки, котрі готувалися для другого, незакінченого альбому, зібрані в архів”. Що саме за альбом ви готували? Чому закінчити його не вдалося?

Roxtedy: Десь у проміжках писались треки, які так і не побачили ширшої публіки. Після «Гострословів» був запланований другий реліз, який записували теж у Альфа і, якщо пам`ять мене не зраджує, записано було близько 6 треків. 

Крім нас на тій студії активно писались «Аромотерапія» і інші проекти, паралельно у кожного були якісь свої звичайні життєві і фінансові трабли: Сашку і Таріка одного за другим призвали в ВДВ, Дельта вчився в Луцьку і працював над Аромотерапією і сольником «Лицемір», і все це, мабуть,  призвело до того, що ми не могли далі продовжувати. Не було якоїсь конкретної події чи дня, коли гурт закінчив існування — ми просто вигасли. З часом всі розбіглись хто куди. 

Реліз «Рептроспектива» — це ті акапелли, які мені вдалось трохи раніше витягнути у Альфа, доки решта матеріалу не згоріло разом з його жорстким диском. Під капи в «спартанських» умовах були написані абсолютно нові біти, я їх звів і приколов Дельті, а він запостив у себе в ФБ. — Чи функціонує LEZO зараз, чи цей проект у минулому?Roxtedy: Сьогодні гурту як такого не існує: Сашка живе в Чикаго, Тарік десь в Іспанії, я в маленькому містечку над Балтійським морем біля Німеччини, а Дельта — в Нововолинську. Лише ми з ним зберегли якусь активність в плані музики і кожен з нас робить по кайфу те, що любить і вміє: він — репчик, я — музло. 

— Чи плануєте випускати щось нове? Як скоро?Денні Дельта: Roxtedy зробив для мене кілька бітів. Будуть сингли, якщо дихатимемо. Ну і закинемо старі релізи на майданчики. Хочу вирішити це питання протягом квітня.