Гурт Бумбокс випускає кліп одразу на дві пісні

Робити спліт-кліп на дві зовсім несхожі пісні серед артистів вважається ризикованою авантюрою, але Андрія Хливнюка це не злякало. Як народилася ідея зняти кліп одразу на два треки з нового альбому розповідає сам артист:

«Ця ідея спала на думку не мені. Приїжджаю я такий в офіс до себе і тут мені мій партнер Олексій Согомонов говорить: «Андрій, от послухай мене». Завжди з цієї фрази починаються якісь авантюри. Я кажу: «Тааак». А він далі: «Тур щойно скінчився. Тобі треба акумулювати сили, але мусимо видати другу частину платівки, як ти і обіцяв у численних інтерв’ю. Я хочу зробити відео на дві пісні одразу».

А я кажу: «Як ти собі це уявляєш? Вони дуже різнопланові». Він каже: «Давай знімемо на пісні «Твій Номер» і «Плющ» у такій послідовності одну велику роботу».

Я кажу: «А в чому суть? За сюжетом вони не можуть збігатися. Одна пісня «Твій Номер» про кохання, про щастя, коли ліричний герой літає, закохавшись. А інша, навпаки, на вірші класика української літератури Лесі Українки про розлуку. Як можна ці теми вкласти в один відеоряд?».

А він мені каже: «А от побачиш. Приїжджай на майданчик, нехай пройде підготовка як завжди – стилісти, кольорова гама і таке інше. Продюсери все зроблять. А ти приїжджай на майданчик і все зрозумієш. Нехай режисер Стас Гурєнко, який запропонував цю ідею віддувається».