Gucci Mane та Kodak Black презентували кліп «King Snipe»
Gucci Mane та Kodak Black знов об’єдналися у треці «King Snipe», приправленому класичним кліпом із тачками та флексом.
Синергія цього дуо випробувана роками, задаємо лише хіт «Wake Up In The Sky» із Бруно Марсом та трек «Vibin In This Bih» з мікстейпу Кодака «Lil Big Pac».
У новому треці репери читають про вбивства: «Сподіваюсь, вони не використовуватимуть мої тексти у суді».
Читай також
Nord Division & «Генерал Черешня»
Продовжуємо знайомити вас з учасниками кемпу від ББС Трійки та ПБС Кракен.
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».
Американський дует Prison Religion виступить в Києві. Ми дізнались, чого чекати від їх концерту
20-го червня вони виступлять в рамках вечірки від лейбла Iriy Records у просторі Пастка в Києві.