Gore-Tex: Мембранний хіп-хоп

Найвідоміша мембрана в світі Gore-Tex – це не тільки символ того, що ви не промокнете під дощем, а ще і атрибут масової культури, перевірка «на свого» і круте слово для реперських текстів.

Репери по різному обіграють назву «Gore-Tex», але у всіх випадках вона виступає в якості підтверджуючого фактору крутості МС. Декілька (вже) класичних рим і дропи, які прекрасно підходять під описання реперів читай нижче.

mp3: AZ – Rather Unique

В нових снікерах від Nike ACG легко йти по слідах будь-кого: вони легкі, а завдяки Gore-Tex ноги в таких не промокнуть. Модель від аутдор-департаменту американського спортивного гіганту доступна в двох кольорових рішеннях і призначена для прогулянок по природі, хайкінгу в горах, або виходу в місто в дощовий день. Але давайте будемо відверті: ви навряд будете ходити в походу в цій моделі за 140 доларів.mp3: Redman, Kool Moe Dee – Rockin’ Wit Da Best

Навряд чи, ви зможете імплантувати Gore-Tex у свою шкіру (хоча, після випадку з камінцем в лобі Lil Uzi Vert – вже можна нічому не дивуватись), але замінити шкіряну куртку на схожий синтетичний матеріал – легко! Саме це і зробили в японському департаменті The North Face, коли випустили бомбер Q3, попутно додавши в куртку знамениту технологію. Зверніть увагу, що тут стоїть одна з найкращих версій Gore-Tex – Infinium, тому ні дощ, ні сніг вам точно не завадять. mp3: KMD – True Lightyears (feat. MF Doom)

Якщо Дум сказав, що щось круто – значить так воно і є. Більше того, коли бренд хоче зробити крок в сторону технологічності і зробити це дійсно добре: без цієї знаменитої мембрани не обійтися. 

Марка Jordan уже давно не асоціюється тільки лише з баскетболом, і навіть вийшла за рамки спорту – одяг із знаменитим «джампменом» ми кожного дня бачимо на вулицях великих міст. А якщо цей одяг перейшов в категорію «на кожен день», то потрібно зробити його і більш технологічним. У свіжій капсулі Jordan в хід пішли суперміцний матеріал Cordura, флісовий утеплювач Polartec і, звичайно що, мембрана Gore-Tex.mp3: Fugees – Ready or Not

Можливо, в «дев’яностих » (а ця рима зі знаменитого альбому Fugees «The Score», якому на днях виповнюється 25 років і про який ми скоро детально напишемо) ви ще могли спітніти в куртці на Gore-Tex, яка була призначена для риболовлі і вкупі з мішковатими штанами – дійсно робила вас схожим на безпритульного. Але часи змінились і тепер Gore-Tex можна знайти і в колекціях, які зроблять вас схожими, швидше, на інопланетянина, або мандрівника з майбутнього. Корейські бренди в цьому знають толк – гляньте на свіжу лінійку марки LTEKS. В цих речах, швидше за все, гроші проситимуть у вас.
txt: Alex Pervukhin
jpg: Maxim Sinitsa