Гоня жорстко критикує артистів та ЗМІ в своєму новому відео
«Хтось буде слухати 2» – нове відео Гоні (Глава 94), в якому артист жорстко критикує сучасних зірок та журналістів, звинувачуючи їх у тому, що вони висловлюють активну позицію тільки коли це вигідно.
«Що, не в тренді більше овочі чи карантин? Вчора пропаганда ожиріння, сьодні вже менти» – звертається артист до колег по цеху.
Є ідеї до кого саме звертається Гоня?
Читай також
Влад Павлов повернувся після 5 років мовчання. Раніше він організовував Slovo Харків
У першому кліпі він дісить індустрію.
S-TRUM та Oppi Mpanda «BAD BARS»
Харківський емсі підтвердужує намір зайняти вакантну нішу грайму українською.
kissesfromeldar дропнув альбом «saturnkisses(fromeldar)»
У ньому репер вдається до вже звичних текстів про саморуйнування, депресію і розчарування у житті.