logo logo

Гоня викликав на батл Kalush

Гоня викликав на батл Kalush

У своєму інстаграмі Гоня виклав ряд сторіс, в яких жорстко відзивається про лейбл ENKO і зокрема викликає на реп батл Олега Псюка з гурту Kalush.


«Блять попросіть Клименка найняти для Псюка гострайтера, бо то пізда. То сама чмошна блять група в Україні. Лідер групи повний довбойоб, графоман, профан і всі існуючі слова в тому ряді» – написав Гоня.


Минулого року Гоня вже дісив Kalush у треці «Демарш», але відповіді від Псюка так і не отримав.



Приводом нової заяви став останній відверто поганий сингл Kalush і Skofka «Батьківщина», в якому артисти лейблу знов виїжджають на темі шароварщини, а рядок: «Воля – це дівчина, що любить дім, тільки русским би не дала», – просто не має права на існування в українській музиці.

Читай також