Гоня та Yaski випустили кліп «Сальто вперед»
Гоня випустив сингл «Сальто вперед» разом із Yaski. Це перший трек з майбутнього продюсерського альбому-компіляції від лейблу Africa Records. Платівка буде збіркою треків, створених в різний час, різними артистами, яких об’єднує продакшн від Yaski і ідейно-атмосферне підґрунтя, що і формує лейбл.
Артисти говорять, що в світі, що палає і тріщить по швах, аби могти зберегти якусь притомність, відчуття себе, потрібно, не зважаючи ні на що, могти відволікатись, саме тому вони записали настільки танцювальний і позитивний трек.
В доповнення сьогодні вийшов кліп, наповнений абсурдними візуалами, що тільки підкреслює легкий настрій пісні.
Фестиваль Brave! Factory випустив афтермуві 2025
«Якщо ми воюємо не за культуру, то за що тоді воювати?».
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно
Харфанг випустив альбом «Джунглі Х»
За весь продакшн альбому відповідальний Євген Тріплов.