“Не сприймаю трансів, мене бісять хачі” — нове інтерв’ю Гоні розлютило інтернет

На сайті neformat.com.ua вийшло насичене інтерв’ю з львівським репером Гонею (ось лінк). Насичене — бо у відповідях спікера є все: ксенофобія, сексизм, расизм, тощо.

Ефект ще сильніший, оскільки текст носить назву “Гоня: Репери повинні змусити людей думати”.***

Найгостріші цитати зосереджено в останніх абзацах, ось як вони виглядають:

— А виїхати на актуальних темах?

— Якщо це не зашкварно.

— У чому зашквар?

— Коли вже всі про це базарять. Треба робити першим. Нахуй ще раз говорити, якщо вже всі висказались? Реп для нас був інструментом донести щось таке, про що люди не знають, не бачать. Трохи глибше копнути. Усе, що на поверхні, люди й так бачать, а якщо не звертають увагу, то роблять це свідомо. Вони просто ігнорують цю хуйню. Ми повинні бути тими героями, які заставлять людей думати. Колись привертали увагу через вірші. Шістдесятників, наприклад, їбашили, відправляли в табори, бо вони говорили правду. Я не розумію, чому це не говорять усілякі Вакарчуки й так далі, у яких мільйонна публіка. Вони би пішли за ними. Я би вже роз’їбав Донбас із тими людьми. Замість того вони пропагують якусь толерантність до дивних речей. На мою думку, нас “примусово-добровільно” позбавляють вибору, позиції й самовираження в тих, чи інших двіжах.

Я, наприклад, не сприймаю трансів, або ще якось гендерно-перероблених людей. Я ненормально ставлюсь до того, що мужики довблять один одного в сраку. Трохи расист: мене бісять хачі й цигани. Або взяти бодіпозитив, коли йдеться про зайву вагу, яка погано впливає на здоров‘я людини. І я не збираюсь підлаштовуватись, бо, блять, “усім же треба бути толерантними”. Я так не думаю й не буду підписуватись на оці стадні двіжі, де з нас роблять біомасу, якою можна туди-сюди кидати, коли це вигідно. Їбать, якщо всі захочуть поздихати через якусь-там нову штуку, то, будь ласка, а я не підписуюсь, і не через те, що я — піздєц бунтар, і пливу завжди проти течії, а через те, що в мене є вибір, і власне бачення. Але я за адекватний фемінізм… Той, що нормальний, а не радикальна діч, яка пропагує зворотний сексизм, і ще за купу речей, які реально пофіксили половину проблем у суспільстві.***

В ряді країн такі висловлювання могли б поставити хрест на кар’єрі будь-якого артиста.

Інтерв’ю викликало очікувану реакцію в мережі.