Гоня (Глава 94): «Мені, загалом, ніколи цей весь сучасний реп і не подобався»

Глава 94 – один за найпомітніших українських реп-гуртів сьогодні. Його учасник Ванпанчмен, він же Гоня, дав велике інтерв’ю порталу Pidbit.

Ми вирішили вибрати найголовніше для вас.

Чому давно не було нових треків

Що я робив? Бухав. Виховував сина. Працював. І почав писати сольний альбом. Пробував писати щось….про те, що відбувається, про все що діється навколо мене і що мене харить, блять, найбільше. І все.

Про свої альтер-его

Ванпачмен – командний гравець, який старається дотримуватись задуманих концепцій і меж в рамках гурту. Гоня – чувак, який просто заїбався – його дістало все — від репу і двіжу, що зараз відбувається навколо цього музла, і до відношення оточуючих до нього.

Про Kalush, Alyona Alyona і сучасний реп загалом

Мені, загалом, ніколи цей весь реп і не подобався. Але раніше, хоча б, ці всі виконавці намагались своєю музикою показати себе, свої думки, довести до слухача свою власну позицію, а тепер всі хочуть рєзко продати своє музло, «випхнути», і роблять все для того, щоб попасти в тренд, Навіть цей проект команди Альони, KALUSH – повна подпіхня. Я слухав Псючого Сина до того, мене пер його альбом на бітах Ворріка. А оцей кліп, що вийшов – відео Альонине, біт Альонин, звук Альонин, просто Псючий старається впихнути свої слова в цей вже «формат». Людям може зайде, мені не заходить таке.Про альбом Каньє

Послухав новий альбом Каньє Веста – таке враження, ніби сходив до церкви. А я не дуже релігійна людина.

Про львівську тусовку сьогодні

О, в нас все дуже цікаво, бо всі ті, хто залишились в цій так би мовити грі, пооб’єднувались в банди, туси, спільні кола і стараються творити разом, допомагаючи один одному. 

Немає вже такого, як в нас колись було – самі пишемся на студії, самі робим звук, самі ходим на всі туси. Тепер виконавці збирають навколо себе команди однодумців і це дуже правильно.

Про новий альбом Глави

Все те, що останні два роки ми постимо на сторінках Глави, все, що ми робимо на сценах різних тус, все нове, що виходить від нас з музики — це все процес, який і називається «Альбом Глави». А нове музло вже дописуємо, скоро буде.
Про сольний альбом

Буде різна музика. Будуть біти і з тріщалками, буде і класика, будуть різні варіанти подачі і загравання з іншими стилями, але то все буде поєднано тим, що це мій реп, моє бачення всього того, що відбувається навколо. І в середині мене.

Про батл із Капітаном Смоллетом

Ми на разі чи не єдині, хто може нормально батлитись, бо нам дійсно є що один одному сказати. Тож якщо мені заплатять бабки – так, буду з ним батлитись.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - Podpishis-na-telegram-2.png