logo logo

Гаррі Шульц та Гоня випустили сингл «Кенсел»

Гаррі Шульц та Гоня випустили сингл «Кенсел»

Гаррі Шульц та Гоня іронізують з кенсел-культури в однойменному треці, ставлячи під сумнів її можливість в Україні.

Від Гоні чути панчі та складні рими вже звично, а ось парт Шульца (враховуючи бекграунд) цікаво розбирати.

«Якби мене щось спитали за правду я хуй згорів би від сорому, я би прийшов в твою хату – ти би прийшов в чат на форумі».



Читай також