logo logo

FUSION JAMS. РОЗПОВІДАЄМО ПРО ЦІКАВІ ЛАЙВИ ВІД РЕПЕРІВ

FUSION JAMS. РОЗПОВІДАЄМО ПРО ЦІКАВІ ЛАЙВИ ВІД РЕПЕРІВ

3-го липня на Лісовому причалі клубу CLOSER відбувся музичний джем від київського проєкту FUSION.

Попередні два івенти відбулися у Львові, а Києві цей захід став першим після повномасштабного вторгнення росії.

Традиційно розповідаємо вам про цікаві лайви від реперів.


Хедлайнером події став Oi FUSK, який у ексцентричній манері виконав свій головний бенгер «По кому подзвін?» та інші треки.

Виступив також і XXV кадр, продемонструвавший свій фірмовий флоу. До речі, з лайв-бендом звучить цікаво та точно не гірше, ніж на бітах.

Alexjazz увірвався поджемити й роздав класичного хіп-хопу під джазові гармонії.

Окрім цих трьох, на сцені з‘явився й Chocollab, учасник об‘єднання GRVGRV (до речі, Oi FUSK теж звідти). Він показав більш мелодійний та чіловий флоу.

Читай також