Freel «Чорний дим»
Ще до того, як Андрій приєднався до команди rap.ua, ми називали цю пісню кращим треком року (2014-го), та і зараз впевнені, що краще атмосферу та нерв Майдану не зміг передати ніхто, навіть більш відомі пісні про Революцію.
Слово автору (який, до речі, відмовився писати новину сам про себе):
«Це був день, коли я зрозумів, що воля міцніша за будь-який кевлар.»
«Я був тоді там – допомагав, чим міг і на що вистачало мужності. Запам’ятовував, фіксував у пам’яті – і потім написав цю пісню. Ми довго думали над концепцією кліпу на цей трек, і зрозуміли, що немає кращого актору, аніж розгніваний народ. Я отримав від BABYLON’13 дозвіл на використання кадрів, які були зняті учасниками цього об’єднання під час революції, а молода режисерка Анастасія Єрмоленко змонтувала все це у кліп. Просто ніч, вогонь, і чорний дим. Нехай це відео буде нагадуванням усім тим, хто забув, хто закрив очі, хто розчарувався – і мертвим, і живим, і ненародженим.»