FORCEGNG випустив альбом «YNGB: pt.2.0»
Почавши з колаби із 4ERDAK «Street Live» минулого року FORCEGNG почав пушити переважно філадельфійський дріл саунд, піджанр, який вирізняється агресивним саундом з різкими хай-хетами й апокаліптичними та моторошними мелодіями.
Навколо цього андер стилю, який став помітнішим аудиторії завдяки реперу з Кенсінгтону Skrilla у 2025 році, FORCEGNG побудував новий проєкт «YNGB: pt.2.0» на десять треків. За канонами philly drill треки максимально нашпиговані зухвалими панчами про хасл, гроші і треп-лайфстайл. Перша частина «YNGB» вийшла в якості максісингла.
На фітах datboyjeezo, Lay, 4ERDAK і Hella, який також відповідальний за продакшн на релізі.
«Ідея тримає місто, можна йти далі. Немає команди, є тільки сім’я і братва. Триста сил під капотом я жму на педаль, коли дах зриває значить в голові вона».
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.
YaZheYao та MiruVladeti «Шлях»
Класичний вуличний репрезент із важковаговим треп бітом.