Erykah Badu випустить альбом у колабі з The Alchemist
Зірка соулу та R&B Erykah Badu, яка сяяла в 90-х, анонсувала свій шостий студійний альбом. Це перший повноформатний проєкт співачки за останні 15 років. Останньою була платівка «New Amerykah Part Two (Return of the Ankh)».
Офіційно новий тейп буде записаний у колабі із культовим продюсером сучасності The Alchemist, який має написати інструментал для кожного треку.
Еріка міцно пов’язана із хіп-хопом не тільки музично: вона зустрічалась із учасником легендарного гурту Outcast André 3000, з яким у них народився син.
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».
S-TRUM та Oppi Mpanda «BAD BARS»
Харківський емсі підтвердужує намір зайняти вакантну нішу грайму українською.
Топ цитат з альбому CHUPA 12 «M4S»
Репер підбирає несподівані і вигадливі рими до класичних треп тем.