Erykah Badu випустить альбом у колабі з The Alchemist
Зірка соулу та R&B Erykah Badu, яка сяяла в 90-х, анонсувала свій шостий студійний альбом. Це перший повноформатний проєкт співачки за останні 15 років. Останньою була платівка «New Amerykah Part Two (Return of the Ankh)».
Офіційно новий тейп буде записаний у колабі із культовим продюсером сучасності The Alchemist, який має написати інструментал для кожного треку.
Еріка міцно пов’язана із хіп-хопом не тільки музично: вона зустрічалась із учасником легендарного гурту Outcast André 3000, з яким у них народився син.
Читай також
Dofamin «LEMBERGMAN 2»
Він повернувся після півторарічної паузи.
Індастріал-треп від MISTOM «Міф»
Замість ностальгії штучний розум пропонує холодний тиск та жорстку фіксацію розпаду чужої імперії.
Влад Павлов повернувся після 5 років мовчання. Раніше він організовував Slovo Харків
У першому кліпі він дісить індустрію.