Eminem випустив трек «Tobey». На фітах Big Sean та Babytron
Рахуємо дні до головного хіп-хоп релізу літа від Маршала «The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)» та слухаємо другий сингл з тейпу «Tobey» за участі земляків з Детройту Big Sean та Babytron.
На обкладинці референс до мему із трьома спайдерменами, а у тексті такий панч: «Якщо Тобі Магвайра вкусив павук, то мене – козел» (ну ви зрозуміли, GOAT).
Також відомо, що цієї п’ятниці вийде екранізація треку від Коула Беннетта. І пам’ятаємо – реліз лонгплею Емінема 12 липня.
Читай також
Паліндром випустив альбом «Декілька пісень невизначеності ч.1»
У цій роботі Степан говорить про час, у якому дедалі важче бути впевненим у завтрашньому дні.
YaZheYao та MiruVladeti «Шлях»
Класичний вуличний репрезент із важковаговим треп бітом.
Feviane та goldy1love випустили кліп «біжи поки ще не пізно»
Ніжний R&B із мінімалістичним відео.