Eminem випустив трек «Tobey». На фітах Big Sean та Babytron
Рахуємо дні до головного хіп-хоп релізу літа від Маршала «The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)» та слухаємо другий сингл з тейпу «Tobey» за участі земляків з Детройту Big Sean та Babytron.
На обкладинці референс до мему із трьома спайдерменами, а у тексті такий панч: «Якщо Тобі Магвайра вкусив павук, то мене – козел» (ну ви зрозуміли, GOAT).
Також відомо, що цієї п’ятниці вийде екранізація треку від Коула Беннетта. І пам’ятаємо – реліз лонгплею Емінема 12 липня.
Читай також
FACES: «lesfleures — Талант». Інтерв’ю про новий альбом
Дізнаємося, чи вважає він себе кращим за інших реперів і яке зі своїх численний амплуа він ставить в пріоритет.
Влад Павлов повернувся після 5 років мовчання. Раніше він організовував Slovo Харків
У першому кліпі він дісить індустрію.
Nord Division & «Генерал Черешня»
Продовжуємо знайомити вас з учасниками кемпу від ББС Трійки та ПБС Кракен.