Електронний музикант Ayo Kid випустив сингл «OPEN»
Електронний музикант та учасник ком’юніті belletriq Ayo Kid (справжнє ім’я Євген Шилов) анонсував EP «GlitchyItchy» дропом синглу під назвою «OPEN». Мініальбом з електронною бейс музикою вийде 29 липня.
Євген розповів, як народився цей проєкт: «EP покриває час від осені 2020 до кінця 2021, всі треки написані в одній кімнаті через поламану ногу та відсутність певного рівня мобільності. Коли перебуваєш один в закритому просторі, то намагаєшся форсувати себе робити щось доцільне, задля можливості впоратися із ситуацією».
Читай також
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно
Feviane та goldy1love випустили кліп «біжи поки ще не пізно»
Ніжний R&B із мінімалістичним відео.
Хронологія двох десятиліть: головні альбоми 10-х і 20-х
Розповідаємо про платівки та людей, які змінили жанр або вплинули на його розвиток.