Джонні Дивний пояснив чому пішов з гурту Kalush Orchestra

Нещодавно у гурті Kalush Orchestra відбулися зміни: бек-вокаліст Джонні Дивний покинув колектив і був замінений на фронтмена гурту Сальто назад Сашу Таба. Спочатку про причини цього рішення були не відомі.

Джонні вирішив прояснити ситуації та розповісти чому покинув колектив і не поїде на Євробачення до Турина:

«Салют. Так, після тривалих розмірковувань і діалогів з Олегом Псюком та Іваном Кліменко, було прийняте рішення про те, що я не їхатиму до Турину в складі Orchestra. В першу чергу хочу розвіяти міф про те, що я пішов з команди – наразі ми маємо доволі серйозні плани і ні з одного боку не було жодних заяв на рахунок того, що я не прийматиму в них участі. Тому для шанувальників Kalush Orchestra в класичному складі – маю добрі новини: після війни ми ще побачимось в ваших відновлених, або збережених містах і разом виконаємо ваших улюблених пісень!І стосовно Євро. Завдяки шуму, який піднявся, вимушений озвучити інформацію, яку хотів поки тримати в секреті: Я готую сольний матеріал. Точніше, трохи не так: матеріал вже майже готовий, я на стадії його фіналізації. І ця музика – те, що я давно хотів сказати вголос.

Євробачення – більше, ніж серйозний івент, і підготовка до нього – не менш серйозний процес. На жаль, чисто фізично неможливо розірватись на кілька частин і бути присутнім одразу всюди – і на репетиції з Kalush, і в студії з мастеринг-інженером, і ше й в іншій студії писати трек з Ціною Ритму. Тому це питання пріоритетів. Менше з тим, я вболіватиму за Kalush Orchestra разом із вами і маю надію, що пацани повернуться додому з перемогою! З Сашою Табом ми в хороших стосунках. Можете собі провести паралель з футболом: основний склад в команді один, але іноді тренери роблять заміни посеред матчу».